PET POINT JE MIESTO, KDE VŽDY NÁJDETE ČO HĽADÁTE
Cieľom projektu je vytvorenie a zjednodušenie dostupnosti veterinárnych produktov v lekárni.
V PET POINTE nájdete všetko, čo potrebujete pre vaše domáce zvieratká od značky ARPALIT.
Produkty sú rozdelené podľa použitia a problematiky.

HYGIENA

Neoddeliteľnou súčasťou života našich domácich maznáčikov sa stala ich osobná starostlivosť. Preto bola špeciálne vyvinutá rada pre každodennú hygienu. Ak hľadáte špeciálny prípravok pre citlivú pokožku alebo chcete dosiahnuť väčší lesk a pevnú srsť v produktovej rade ARPALIT nájdete presne čo hľadáte.

ANTIPARAZITIKÁ

Dnes už venujeme omnoho väčšiu pozornosť problematike parazitov zvierat ako pred 20 rokmi. Ako sa zmenila doba, zmenil sa aj spôsob spolunažívania našich maznáčikov voči nám. Na danom základe bola vytvorená ucelená rada pre likvidáciu a prevenciu voči celej škále parazitov. Od kliešťov, bĺch, vší a iných druhov, ktoré znepríjemňujú kvalitu života našich zvierat.

Antiparazitiká sa odporúča aplikovať počas celého roka, ale najmä v období zvýšeného výskytu kliešťov. V prírode, na záhrade, či prechádzke sa môžu nakaziť boreliózou alebo kliešťovou encefalitídou. Prevencia je pritom veľmi jednoduchá. Stačí použiť špeciálny prostriedok a vybrať si ten najvhodnejší pre Vás.

V našom ponímaní je elektronický repelent ARPALIT DOG / CAT, ten nejednoduchším spôsobom ako predísť problémom. Je ľahký, netoxický, zvieratko neobťažuje a účinok má na celých sedem mesiacov od zapnutia.

DEZINFEKCIA

Drobné poranenie pri venčení a šantení našich štvornohých miláčikov sú častým úkazom. Či už ide o odreniny alebo povrchové rany, najčastejšie sa objavujú na labkách. Preto je dobré mať po ruke dezinfekčný a antiseptický sprej, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre daný účel. Každý produkt vo svojej rade má svoje opodstatnenie. AKUTOLVET je ideálny plastický obväz, ktorý ma širokospektrálne využitie  a AVEJODIN VET, ktorý má antiseptický a dezinfekčný účinok.

KĹBOVÁ VÝŽIVA

V každom veku je prevencia základ dlhodobej kvality života našich štvornohých miláčikov. Prípravok AVECARE Dog bol špeciálne vyvinutý tak, aby ho mohli užívať aj šteňatá od dvoch mesiacov. Vďaka tomu môžete vášmu psovi dopriať radosť z behania aj vo vyššom veku.

Start typing and press Enter to search