BUDÚCNOSŤ hĺbkového čistenia JAZYKA

Nový podtlakový čistič jazyka TS1
Až doteraz čistenie jazyka nebolo bežnou súčasťou profylaktickej starostlivosti o ústnu dutinu, keďže pacient tento postup vnímal ako komplikovaný a často pomerne nepríjemný. Vzhľadom na vysoký výskyt baktérií na jazyku (podľa údajov publikovaných Quirynenom a kol. podiel baktérií prítomných na jazyku predstavuje približne 57,3 % celkového množstva baktérií v ústnej dutine) však povlak na jazyku predstavuje jednu z hlavných príčin spôsobujúcich zápach z úst (halitóza). Dôkladné čistenie dutiny ústnej by preto vždy malo zahŕňať aj hĺbkové čistenie jazyka.

Riešenie pre stomatologické ambulancie
Podtlakový čistič jazyka TS1 predstavuje účinné riešenie pre profesionálne hĺbkové čistenie jazyka v rámci ošetrenia v stomatologickej ambulancii. Podtlakový čistič jazyka je možné jednoducho pripojiť k odsávačke slín, ktorá je súčasťou ošetrovacej jednotky zubárskeho kresla, a jemne, no zároveň účinne z jazyka odstrániť bakteriálny povlak.


Oblasti použitia:

Podtlakový čistič jazyka TS1 je ideálnym doplnkom pre každé profesionálne profylaktické ošetrenie ústnej dutiny. Takisto je určený na použitie v rámci kompletnej dezinfekcie ústnej dutiny a na špeciálne ošetrenie proti halitóze. Účinok ošetrenia možno zosilniť, ak sa na jazyk najprv aplikuje osviežujúci gél, čo u pacienta výrazne zvýši pocit sviežosti.

Praktická manipulácia:

TS1 – rýchly, praktický, hygienický


Jemné čistenie pomocou podtlakového čističa jazyka TS1

Je vyrobený z mäkkých plastových materiálov, vďaka čomu je čistenie jazyka šetrné. Ošetrenie tak nespôsobuje podráždenie ani poranenie jazykových papíl.Profesionálna hygiena jazyka za 1 minútu

Profylaktické ošetrenie ústnej dutiny vykonajte tak, ako zvyčajne. Ak chcete pacientovi poskytnúť skutočne komplexnú dentálnu hygienu na odstránenie povlaku z jazyka, použite podtlakový čistič jazyka TS1. Vďaka tomu v ústnej dutine zlikvidujete najväčšiu zásobáreň baktérií. Budete na to potrebovať len jednu minútu navyše

Vynikajúce výsledky:

pre vašich pacientov a pre vašu stomatologickú ambulanciu
Výsledok ošetrenia jazyka pomocou podtlakového čističa TS1 je okamžite vidieť. Podobne ako v prípade čerstvo povysávaného plyšového koberca. Po očistení jazyka pomocou lamelovej strany podtlakového čističa jazyka TS1 môžete zreteľne vidieť, ktorá časť jazyka bola ošetrená.


Po očistení jazyka pomocou podtlakového čističa TS1, ktoré sa vykonáva ako posledný krok profesionálneho profylaktického ošetrenia ústnej dutiny, pacienti uvádzajú, že majú v ústach pocit skutočnej sviežosti a čistoty. Vďaka plochému profilu podtlakového čističa jazyka TS1 pacienti opisujú tento spôsob ošetrenia ako oveľa príjemnejší než tradičné metódy, pri ktorých sa používa rotujúca kefka a škrabka na jazyk.

Benefity

Výhody, ktoré TS1 prináša pre vašich pacientov:
– hĺbkové očistenie jazyka odsatím bakteriálneho povlaku z jazyka,
– odstránenie bakteriálneho povlaku z ústnej dutiny,
– výnimočný pocit sviežosti po ošetrení,
– nízky dávivý reflex v porovnaní s konvenčnými metódami,
– žiadne podráždenie ani poranenie jazykových papíl, ako sa to stáva pri použití škrabiek na jazyk alebo rotačných kefiek.

Výhody, ktoré TS1 predstavuje pre vašu stomatologickú ambulanciu:
– profesionálne profylaktické ošetrenie ústnej dutiny zahrňujúce očistenie jazyka ako jedinečný argument pre pacientov, aby sa rozhodli práve pre vašu stomatologickú ambulanciu,
– možnosť poskytovania ďalšej služby,
– oveľa nižšia námaha v porovnaní s konvenčnými metódami s použitím rotačnej kefky a škrabky na jazyk,
– rýchlosť ošetrenia (približne 1 minúta),
– hygienické použitie vďaka tomu, že TS1 je jednorazová pomôcka.

Podtlakový čistič jazyka TS1

TS1 je vysokokvalitná pomôcka vyrobená v Nemecku v súlade s normou ISO 9001.

Start typing and press Enter to search